o nas

Kompleks wczasowo - wypoczynkowy ALINA w Zakopanem

Pięknie położony Ośrodek ALINA z widokiem na całą panoramę Tatr oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 oraz 4 osobowych z łazienkami (bez ręczników). Posiadamy obiekt kwalifikowany do wypoczynku dzieci i młodzieży. Oferujemy pobyt dzieci na kolonie, zimowiska, białe, zielone szkoły oraz wycieczki, pielgrzymki dla dorosłych z wyżywieniem i bez.

Dla gości udostępniamy stołówkę, świetlicę z piłkarzykami i stołem do ping-ponga, aneks kuchenny, duży teren wokół budynku z altaną, latem grilla, boisko trawiaste, huśtawki, plac zabaw dla najmłodszych.

Organizujemy w altanie biesiady z muzyką góralską, grillem, wieczorki integracyjne , kuligi z pochodniami oraz inne imprezy i atrakcje na życzenie gości.

Znajdujemy się w dzielnicy Zakopanego Olczy ok. 4 km od centrum z dala od głównej drogi, co gwarantuje ciszę, spokój i bezpieczną zabawę oraz wypoczynek na świeżym powietrzu.

W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracja, karczmy, papugarnia, wyciągi narciarskie, pizzeria, sanktuarium Matki Bożej Cudownego Medalika, przystanek autobusowy szybki i dogodny dojazd do centrum lub bezpośrednie połączenie do Kuźnic – głównych szlaków turystycznych.

Na posesji znajduje się monitorowany, bezpłatny, ogrodzony parking. Doba w naszym ośrodku rozpoczyna się od godz. 15.00 a kończy o godz. 10.00 następnego dnia.

Zameldowanie od godz. 15:00 – 20:00 (wcześniejszy lub późniejszy przyjazd tylko po uzgodnieniu telefonicznym )

Serdecznie zapraszamy!

Mapa dojazdu

Galeria obiektu

ZOBACZ NASZE INNE OBIEKTY

Tagi: Noclegi Zakopane, wczasy Zakopane, ferie Zakopane, wypoczynek Zakopane, wakacje Zakopane, urlop Zakopane, kolonie, kolonie dla dzieci, kolonie Zakopane, zielona szkoła, ośrodek kolonijny, zimowiska, zimowiska dla dzieci, wycieczki szkolne.

Kompleks wczasowo - wypoczynkowy